До уваги інвесторів!

Головна Новини До уваги інвесторів!

Господарський суд Харківської області 15 лютого повністю зняв будь-які заборони на проведення будівельних робіт на ЖК “Urban One Klochkivska” (вулиця Клочківська, 148-Б).

Суддя Наталя Кухар встановила, що власник земельної ділянки – Харківська міська рада – не має ніяких зауважень до забудовника, а прокуратура вимагала зупинити роботи на ділянці, що ТОВ “Клочківська апартментс” на момент подання позову взагалі не використовувало.

До суду були надані документи, що забудовник вчасно платить всі орендні платежі, сприяючи цим розвитку громади. Водночас, заборона будівельних робіт призводить до фінансових втрат підприємства, підрядників і територіальної громади Харкова. Крім цього, суд встановив, що через заборону будь-яких робіт на ділянці виникла загроза підтоплення котловану, обвалу його відкосів і, відповідно, пошкодження міських доріг, що може призвести до надзвичайної ситуації.

Суддя Кухар вказала, що основною метою позову прокурора є повернення земельної ділянки у відання Харківській міській раді. Однак проведення на ділянці робіт, у тому числі з відкачування води, жодним чином не може вплинути на наявність цієї ділянки в тих же самих межах і на тому самому місці.

Таким чином, суддя, оцінивши користь і загрози від заходів забезпечення позову прокурора, задовольнила клопотання ТОВ “Клочківська апартментс” та зняла заборону на проведення будь-яких робіт на земельній ділянці по вулиці Клочківській, 148-Б.

Будівельні роботи тривають! Заявляємо про готовність виконати свої зобов’язання перед інвесторами.